Rufft zréck ruffen

Rent eise Luxus Autoen a Coaches

Mir vermëttelen Luxus Autoen a Coachs Verméige fir Är Experienz ze verbesseren an Iech z'erméiglechen Iech déi bescht aus Ären Occasiounen ze kréien. Eis Top Prioritéit ass Är Zefriddenheet.
Huelt Iech d'Geleeënheet fir e puer vun de Ikonë vun Bhubaneswar an hiren Ëmgéigend ze gesinn, während Dir Odisha besicht.

SL #

KLOER

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire oder Ähnlech850150014014
2Skorpion oder Ähnleches1000180016016
3BRV oder Ähnleches1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 oder BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTIZEN

  • Driver Day BATA: 200 fir Sl #1 op 6, an 300 fir 7 zu 9
  • Night Allowance (22: 00 zu 06: 00 Hrs): Rs. 200 fir Sl # 1 op 6, an Rs. 300 fir 7 op 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 fir Sl # 1 op 6 an Rs. 400 fir 7 op 9
  • Kilometer an Stonnen starten an de Locatioun starten (Garage To Garage)
  • No 4 Hrs / 40 Kms Placke, ass eng Konzessioun vun 30 Minuten erlaabt. Fir all Ausdehnung iwwer déi Placke, 8 Hrs / 80 Kms Placke ginn opgesat. Nodeems den 8 Hrs / 80 Kms Placke fäerdeg ass, zousätzlech KM / Stonn fir all Transporttrëtts bezuelen.
  • Maut Tax, Interstate Tax & Parking gëtt extra bezuelt wéi pro tatsächlech + GST: 5%.
  • Fir Outstation Duty, Mindestdistanz gëtt berechtegt 250KMs pro Kalennerdatum oder déi tatsächlech Distanz, egal wéi ëmmer méi héich ass. D'Laaschten sinn op pro KM Basis wéi pro Tarif.
  • De Stand A / C ass op Pro rata Basis ze bezuelen.
  • Dee sougenannten Tarif gëtt revidéiert wann et grouss Zounung an de Brennstoffpreiss a Steiersteierstand gëtt.

Luxury A / C Coaches

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

sinn och mat eis.

KONTAKTÉIERT EIS

fir méi Detailer an Informatioun

WËSSENSCHAFTLICHE SERVICE:

  • Automatiséiert SMS Alarm op Bestätigung vun der Buchung.
  • Automatiséierter SMS / Mail Alarm iwwert Allotment vum Vehikel & Chauffeur virum 02 Stonnen of Pick-up.
  • Daily News Paper, Mineral Water Flasche, Regenschirm, First Aid Kit, Ice Box a Dry Dry Tissue Paper an all Autoen op grénger Basis.
  • All Autoen si klimatiséiert, netraucher, ordentlech a propper.
  • Fir Erfrëschung, Snacks, Fruucht a Juicer ginn op Delegéiert op Ufro mat zousätzlech Gebidder agefouert.
  • Chauffeurs a / oder de Flughafen vum Flughafen Sand Pebble ass mat der Welcome Placard am Airport / Railway Station positionéiert fir Gäscht an hir Pick-up ze kréien.
  • Sand Pebbles Tours hunn experimentéiert Chauffeur, submissiv, professionnell a kennen d'Stroossen an d'Uniform vun der Firma.
  • Effektive Co-Ordinatoren ginn am Standuert detailléiert fir Ufuerderungen vun Clienten op Evenementer a Konferenzen ze behandelen.
  • Ronn den Clock-Cab-Service ass fir Corporate an Executive Travels, iwwerliewt trips, guided tour a special events.
  • Spezifesch Kabine Servicer sinn fir Hochzäiten.
  • Guest'e Präferenzdetails ginn an der Datebank gespäichert fir fir ëmmer nach besser Servicer op bestëmmte Commanden ze kréien.

ON-LINE RESERVATIOUNEN:

  • Autofestatiounen musse viru 24-Stonnen gemaach ginn. De Sand Pebbles Operations Desk kann awer och kontaktéiert ginn wann de Gefier innerhalb 24 Stonnen néideg ass.
  • Wann Dir en On-line Reservatioun maacht, musst all Informatiounen an der verschriwwener Form agehale ginn.
  • Online Reservatioun unzeschléissen direkt Ufro. Ganze Gwend. D'Taxe, d'Maut Gebéit, d'Parkgebühren an d'Inter-State Border Permit Charges mussen vum Benotzer bezuelt ginn zum Zäit d'Ausgab mat Kabin.
  • Sämtlech Reservatiounen an Transaktiounen iwwer Sand Pebbles Websäit ginn erofgesat op Sand vu Sand Pebbles. Sand Pebbles huet d'Prerogative berechtegt eng bestëmmte Buchung no Bedierfnes ausserhalb vun hirer Kontroll.
  • Transaktiounsgebitt vu 15% vun der geschätzten Rechnungsbetrag muss ofgeléint ginn, wann d'Reservéierung 06 Stonne virdrun ofgeschaaft gëtt. Wann d'Kabine net aus Garage ass, ass de ganzen Betrag vun der Schätzung vum Gäscht ze bezuelen.
  • No On-Line Booking, Dir kënnt Äre Status mat eiser Servicefunktioun 24Hrs kontrolléieren.
Wiessel Toolbar